Ogłoszenia duszpasterskie 27.10.2019 r.

1. W tym tygodniu:

- poniedziałek - św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusz

- czwartek - okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem od godz. 16:30.

- piątek - uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu będą o godz. 7:30; 9:30; 11:15 . ( nie będzie Mszy św. wieczornej o g. 18:00

Nabożeństwo żałobne z procesją na cmentarz, rozpocznie się o godz. 14:00 w Kościele św. Trójcy w Lubaniu. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesji.

- sobota — Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. w tym dniu będą o godz. 9:00 i 18:00 Odwiedziny chorych będą 09.11. br.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary. Na remont prezbiterium tym tygodniu złożono ofiary kwocie 950,00 zł., oraz na witraże 300,00 zł. Ofiara z trzeciej niedzieli na potrzeby parafii 2150,00zł.

3. Gazety są wyłożone na stoliku przy ołtarzu „Jezusa Miłosiemego”. Opłatę za gazety składamy do puszki. Gość Niedzielny ma płytę — pt. „Cud w Laurdes — Bernadeta”. Cena Gościa Niedzielnego w tym tygodniu wynosi 6 zł.

4. Kartki wypominkowe są wyłożone na klęcznikach przed ołtarzem: Miłosiernego i Serca Pana Jezusa”. Prosimy o czytelne wypełnienie. Wpisujemy na kartce imię osoby zmarłej, którą chcemy polecić modlitwie Kościoła. Wpisujemy też na kartce nazwę ulicy, a przy ulicy Kazimierza Wielkiego numer bloku. Kartki wypełnione składamy do puszki ustawionej na stopniu w prezbiterium. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczmy na prowadzone odnowienie prezbiterium.

5. W tym tygodniu do wieczności odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

- śp. Jan Kapica

- śp. Antonina Krukowska

- śp. Joanna Oberda

Wieczny odpoczynek racz dać im Panie,

a Światłość wiekuista niechaj im świeci.