Ogłoszenia duszpasterskie 24.11.2019 r.

1. W tym tygodniu będziemy wspominać:
- sobota - św. Andrzeja Apostoła

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary. Na remont prezbiterium tym tygodniu złożono ofiary kwocie 950,00 zł., oraz na Witraże 300,00 zł. Ofiara z trzeciej niedzieli na potrzeby parafii 2150,00zł

3. Gazety są wyłożone na stoliku przy ołtarzu „Jezusa Miłosiernego”. Opłatę za gazety
składamy do puszki. Cena Gościa Niedzielnego wynosi 6 zł.

4. . Informujemy, że od tego roku wizyta duszpasterska — kolęda w naszej parafii, będzie odbywała się na tzw. zaproszenia. Prosimy, aby każda rodzina naszej parafii, która chce, by kapłan odwiedził ich mieszkanie podczas tzw. kolędy, wypisała blankiet zaproszenia, który  przygotowaliśmy i został on wyłożony przy ołtarzu „Jezusa Miłosiernego i Serca Pana Jezusa. Wpisujemy nazwisko Rodziny oraz dokładny adres zamieszkania i wrzucamy zaproszenie do ustawionej naprzeciw chrzcielnicy puszki. Zaproszenia przyjmujemy do dn. 20 grudnia 2019r., aby móc ułożyć program kolędy i podać państwu do wiadomości w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za zrozumienie i pozytywne przyjęcie tej zmiany.

5. Informujemy, że tym razem podczas ferii zimowych nie będzie organizowane zimowisko w Zakopanem. W zamian proponujemy dzieciom, młodzieży, dorosłym i całym rodzinom wyjazd do Egiptu w dn. 08-16 lutego 2020 r. Szczegóły na plakatach w gablocie. Informacje i zapisy telefonicznie u ks. Łukasza Langenfelda.

6. Informujemy, że rekolekcje Adwentowe w tym roku zostały ustalone w na 12 - 14 grudnia 2019r. (czwartek, piątek i sobota).