Ogłoszenia duszpasterskie 17.11.2019 r.

1.W tym tygodniu będziemy wspominać

- poniedziałek -  bł. Karolinę Kózkownę

- środa - św. Rafała Kalinowskiego

- czwartek - Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

- piątek - św. Cecylię

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary. Na remont prezbiterium w tym tygodniu złożono kwotę 550,00 zł. Na witraże 200,00 zł.

3.Gazety są wyłożone na stoliku przy ołtarzu „Jezusa Miłosiernego”. Opłatę za gazety składamy do puszki.

4. Informujemy, że od tego roku wizyta duszpasterska — kolęda w naszej parafii, będzie odbywała się na tzw. zaproszenia. Prosimy, aby każda rodzina naszej parafii, która chce, by kapłan odwiedził ich mieszkanie podczas tzw. kolędy, wypisała blankiet zaproszenia, który przygotowaliśmy i został on wyłożony przy ołtarzu „Jezusa Miłosiernego i Serca Pana Jezusa. Wpisujemy nazwisko Rodziny oraz dokładny adres zamieszkania i wrzucamy zaproszenie do ustawionej naprzeciw chrzcielnicy puszki. Zaproszenia przyjmujemy do dn. 20 grudnia 2019r., aby móc ułożyć program kolędy i podać państwu do wiadomości w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za zrozumienie i pozytywne przyjęcie tej zmiany.

5. Informujemy, że tym razem podczas ferii zimowych nie będzie organizowane zimowisko w Zakopanem. W zamian proponujemy dzieciom, młodzieży, dorosłym i całym rodzinom wyjazd do Egiptu w dn. 08-16 lutego 2020 r. Szczegóły na plakatach w gablocie. Informacje i zapisy telefonicznie u ks. Łukasza Langenfelda.

6. W tym tygodniu do wieczności odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

- śp. Tomasz Markiewicz.

Wieczny odpoczynek racz dać im Panie,

a Światłość wiekuista niech im świeci.