Ogłoszenia duszpasterskie 15.12.2019 r.

1.  Opłatki są rozprowadzane przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczmy na kolejny witraż. W kiosku parafialnym są rozprowadzane świece wigilijne.

2. W tym tygodniu:

- zapraszamy dzieci, młodzież, starszych na Msze św. „roratnie” od poniedziałku do piątku. Msze św. są o godz. 18:00.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary. Na remont prezbiterium w tym tygodniu złożono ofiarę w kwocie 1.250,00 zł. Na witraże 300,00 zł. W ubiegłym tygodniu zostały zamontowane dwa witraże. Serdecznie dziękuje Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich i Wspólnocie Żywego Różańca ufundowanie tych witraży, jedną trzecia ofiar pochodzi od ofiar złożonych przez parafian

4.Gazety są wyłożone na stoliku przy ołtarzu „Jezusa Miłosiernego”. Opłatę za gazety składamy do puszki.

5. Przypominamy o składaniu zaproszeń na wizytę duszpasterską.

6. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych w naszym kościele, szanujmy siebie nawzajem.

7. Prosimy o zgłaszanie chorych, którzy przed świętami Bożego Narodzenia chcą przyjąć sakrament spowiedzi i komunii św. Nie zgłaszamy chorych, których odwiedzamy w pierwsze soboty miesiąca. Chorych odwiedzimy 21.grudnia od godz. 10:00.

8. Zapraszamy parafian do pomocy przy sprzątaniu naszego kościoła na uroczystość Bożego Narodzenia w poniedziałek (23 grudnia od godz. 10:00)

9. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i Caritas zapraszają na zabawę choinkową dla dzieci 4 Stycznia 2020 r. o godz. 15:00 w salkach katechetycznych. Organizatorzy zapewniają liczne konkursy z nagrodami, upominek od św. Mikołaja. Wpisowe 20,00 zł., które będzie przeznaczone na witraże. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej

10. W tym tygodniu do wieczności odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

- śp. Marian Zawada

Wieczny odpoczynek racz dać im Panie,

a Światłość wiekuista niech im świeci.